Projelerimiz hakkında bilgi almak ve bizimle iletişme geçmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir

Değerli paydaşlarımız, kıymetli iş ortaklarımız ve sevgili çalışma arkadaşlarımız;

Şirketimiz büyük ölçekli konut projelerine gayrimenkul hizmetleri sunmak amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Genç dinamik kadrosuyla sürekli gelişen ve gayrimenkul sektöründe satış stratejileriyle adından söz ettiren firmamız, bugüne kadar 65 proje ile 16.000 üzeri gerçekleştirdiği konut satışıyla sektörde en beğenilen ve saygı duyulan kurumlardan biri olmanın gururunu bize yaşatıyor.

200'ü aşkın Türk ve yabancı çalışma arkadaşlarımız, kıymetli iş ortaklarımız ve yerel paydaşlarımıza karşı sorumluluğumuz, bizi daima vizyoner yaklaşımla hareket etme konusunda teşvik ediyor. Hedefimiz, global arenada varlığımızı prestijli bir şekilde bulundurabilmektir.

Türkiye’nin öncü gayrimenkul kuruluşlarından biri olarak, ülkemize yatırım yapmayı düşünen yabancı ve Türk müşterileri teşvik etmeye devam ediyoruz. Yeni yatırımlarımızı planlarken çağımızın getirdiği ekonomik, sosyal veya jeopolitik dalgalanmaları başarılı bir şekilde yöneterek, analitik bir yaklaşımla faaliyet gösterdiğimiz tüm projelerimizde başarıyı ilke ediniyoruz. İnovatif bakış açımız, yatırım ve yeniliklere imza atmamızda, bizler için en büyük motivasyon kaynaklarından biri. 

Birlikte nice başarılara imza atacağımıza inandığım siz değerli müşterilerimize, iş ortaklarımıza, yöneticilerimize, çalışma arkadaşlarımıza ve bizlere destek veren tüm paydaşlarımıza güvenilir olmanın vazgeçilmez hedefimiz olduğunu, bu doğrultuda üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerimize uyduğumuzu hatırlatarak gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.

Ahmet TEMELTAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Ahmet TEMELTAŞ

Yönetim Kurulu Başkanı