Projelerimiz hakkında bilgi almak ve bizimle iletişme geçmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir

HAKKIMIZDA

Temeltaş Proje Geliştirme A.Ş., büyük ölçekli konut projelerine gayrimenkul hizmetleri sunmak amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. A sınıfı ofis projelerine özel hizmetler sağlamak amacıyla da ticari gayrimenkul pazarına giriş yapan şirketimiz, gayrimenkul projelerinin satış ve pazarlama aktivitelerini tecrübeli, profesyonel kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Türkiye ve çevre pazarların sunduğu tüm fırsatları belirleyip sürecimize dahil olan kurumlara her alanda çözüm odaklı destek ve öneriler sunuyoruz. Şu ana kadar 65 proje ile 16.000 üzeri konut satışı gerçekleştiren Temeltaş, faaliyetlerine 25 ve üzeri gayrimenkul projesinin satışında da tek yetkili olarak devam etmektedir.

Sizlerin hayallerini gerçekleştirmeye yönelik çözüm odaklı yapımız ve sektöre her daim kazandırdığımız yenilikler ışığında sürecimize dahil olan tüm paydaş ve kurumların bizlere duyduğu güven ile birlikte yolumuza devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz

Mutlu bir yaşamın anahtarı için size sunduklarımız

Projenin detaylarını kapsayan en doğru ve efektif yöntemler kullanılarak yapılan ihtiyaç analizi doğrultusunda belirlenen hedef kitleye göre proje geliştirilir.
Proje Geliştirme
Gayrimenkul geliştirme projelerinde iki önemli kriter mevcuttur. Bunların ilki projenin yapılacağı alanda maksimum faydayı elde edecek proje geliştirmektir.
Konsept Geliştirme
Proje planlama sonrası en önemli süreçlerden biri satış sürecidir. Temeltaş tüm yurtiçi ve yurtdışı süreçleri kurgular ve yönetir.
Satış Hizmetleri
Bir gayrimenkul projesinin ulusal ve uluslararası belirlenen hedef kitleye ulaşması için en önemli adım marka çalışmalarını gerçekleştirebilmektir.
Pazarlama ve Reklam
Temeltaş olarak yapımıza dahil olan tüm firma ve geliştiricilerin tüm bu süreçlerini kolaylaştırmak asıl hedefimiz.
Hukuksal Danışmanlık Hizmeti