Projelerimiz hakkında bilgi almak ve bizimle iletişme geçmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir

Gökyüzüne bakıp kurduğunuz hayallerin tam merkezindesiniz.

Teras katları ve eşsiz manzaraya sahip konumu ile 'Referans Kartal Loca' yeni yaşamınıza başlamak için kaçırılmayacak bir firsat sunuyor.

Masmavi denizin esintisi ile evinize dolan temiz hava, bahçe katları ve ortak alanlarda uygulanan peyzajın yemyeşil dokunuşları hergün enerjinizi yenileyecek.

Eşsiz adalar ve deniz manzarası eşliğinde, Roof Cafe servisinin hizmetinizde olacağı ortak kullanımlı açık teras dinlenme alanları size günün tüm yorgunluğunu unutturacak.

Yüklenici Firma Kiler GYO
Lokasyon Kartal/İstanbul
Manzara Deniz ve Adalar
Sosyal Alanlar Kreş, Sinema Odası, Bay-Bayan Soyunma–Duş, Bay Sauna/Bayan Sauna, Hamam-Ilıklık, Fitness Salonu, Kapalı Havuz, Açık Havuz, Açık Mini Basket Sahası, Çocuk Oyun Alanı, Açık Teras Lounge, Açık Teras Rekreasyon Alanı
Daire Tipleri 1+1,2+1,3+1, 4+1,5+1 Dubleks, Ticari Üniteler
Toplam Alan 79.226 m2
Toplam Ünite 368 Konut
Daire m2 Aralığı 59 m² - 367 m²
Teslimat Tarihi 2024

Referans Kartal Loca

Kat Planları

Her katından deniz esintisinin hissedildiği, eşsiz güzellikte, adalar ve deniz manzarasına sahip 2 ayrı etabıyla mavinin yeşille buluştuğu bahçe ve teras katları, 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşan toplam 368 konut, 32 adet cadde dükkanı ve sosyal yaşam alanları ile hayal edilenin çok ötesinde bir yaşam sunuyoruz.

Proje E-Kataloğunu İndir

Projemiz ile ilgili merak ettiğiniz her şeye ulaşmak için E-kataloğumuzu indirebilirsiniz.

Referans Kartal Loca

Tanıtım Filmi

Image

Adres

Atalar, 34862 Kartal/İstanbul

Image

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Pazar
09:00-19:00

Image

Telefon

444 5 111